KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7988071
nr 798 8071
Gravyr
1700-tal, 'Arrivée de J. J Rousseau aux Champs Elises, motivets mått: 24x32
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 december 2012
kl 19:22:57
1.600 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr
ledande budet*